Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                    

ŚLUBOWANIE KLASY I

Tradycyjnie, jak co roku społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Bąkowicach przyjęła do swojego grona uczniów klasy pierwszej. W tym roku uroczystość Ślubowania rozpoczęła się od przywitania pierwszaków przez Dyrektora Szkoły Cezarego Zająca.
W dalszej części imprezy wystąpiły pierwszaki, których przygotowała wychowawczyni – Krystyna Rykała. Najmłodsi uczniowie swój program rozpoczęli od turnieju wiedzy i umiejętności, w którym wykazali się dużą wiedzą odpowiadając na zagadki w pierwszym zadaniu. Zaprezentowali, jacy są wysportowani i zręczni zaliczając drugie zadanie. W trzecim zadaniu pierwszaki wykazały się znajomością przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego poruszania się po jezdniach i chodnikach. Uroczystość Ślubowania zakończyło ślubowanie i pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej w Bąkowicach. Dopełnieniem całości imprezy było wręczenie pierwszakom upominków ufundowanych przez rodziców oraz poczęstunek i wspólna zabawa z uczniami klas I-III.

            Do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Bąkowicach w tym roku dołączyli: Małgorzata Kozłowska, Julia Groblica, Julianna Puszkiewicz, Kinga Piasecka, Jakub Krasoń, Dawid Pospiszyl, Dawid Fotorygo, Dawid Harasimczuk, Hubert Opala.

 R. Boduch

wstecz